SUBSKRYBUJ NEWSLETTER! BĄDŹ PIERWSZA I OTRZYMUJ INFORMACJE O NASZYCH NOWYCH KOLEKCJACH, PORADACH EKSPERTÓW, WSKAZÓWKACH ORAZ O EKSKLUZYWNYCH KONKURSACH

KATARZYNA ZIELIŃSKA – znana polska aktorka teatralna i filmowa, a także Jurorka w konkursie Superprodukt Świata Kobiety 2013, niezwykle ciepło wypowiada się o bieliźnie Panache Sport oraz Neve z oferty Cleo by Panache, które zajęły ex aequo I miejsce we wspomnianym konkursie:

o6417d

„Praca aktora niejednokrotnie wymaga kondycji i sprawności fizycznej na wysokim poziomie. Kilkugodzinne próby czy spektakle teatralne to wysiłek równy wielogodzinnym treningom na siłowni. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór bielizny, która ma przede wszystkim trzymać ciało w ryzach ale powinna tez być w miarę elastyczna, by nie uciskać. Taki jest biustonosz sportowy Panache Sport. Dzięki fiszbinom zatopionym w silikonie pozwala zachować prawidłowy kształt piersi. Na uroczysty bankiet po premierze założę jednak uniwersalny biustonosz Neve marki Cleo by Panache, idealny do głębokich dekoltów i dopasowanych kreacji. Taki biustonosz godny jest czerwonego dywanu. Jako jurorkę Superproduktu Świata Kobiety cieszy mnie fakt, że oba produkty zdobyły uznanie czytelniczek Świata Kobiety i zostały nagrodzone pierwszym miejscem w kategorii Moda i Styl.”

Zapoznaj się z naszymi
aktualnościami

Śledź nas