SUBSKRYBUJ NEWSLETTER! BĄDŹ PIERWSZA I OTRZYMUJ INFORMACJE O NASZYCH NOWYCH KOLEKCJACH, PORADACH EKSPERTÓW, WSKAZÓWKACH ORAZ O EKSKLUZYWNYCH KONKURSACH

O nas

So Chic od 2005 roku jest wyłącznym Panache_Black_Ardourdystrybutorem marek Panache na polskim rynku oferującym biustonosze do miseczki K już od 60cm pod biustem. Współpraca z Panache została podjęta w odpowiedzi na wymagania rynku, w celu wypełnienia luki występującej w ofercie biustonoszy w większych rozmiarach.
Panache ze swoim blisko trzydziestoletnim doświadczeniem jest jedną z najszybciej rozwijających się marek bieliźniarskich na świecie, szczególnie w sektorze biustonoszy w większych rozmiarach miseczek. Produkty Panache zyskały popularność dzięki niezawodnej jakości, szerokiemu zasięgowi rozmiarowemu (miseczki B-KK), doskonałemu dopasowaniu, współczesnym wzorom oraz stosunkowo przystępnym cenom.
W skład oferty Panache wchodzą następujące linie:

  • Panache – Kolekcja na każdy dzień i na specjalne okazje w rozmiarach 60-100 D-K.
  • Panache Black – Wyrafinowany, buduarowy styl w rozmiarach 60-85 D-H.
  • Cleo by Panache – Szalone kolory, kokieteryjne i zawadiackie wzory. Stworzona z myślą o nastolatkach i wszystkich młodych duchem paniach w rozmiarach 60-85 D-J.
  • Panache Sport – Jedyny w swoim rodzaju biustonosz sportowy redukujący wstrząs biustu aż w 83%, doskonały do uprawiania każdego rodzaju sportu. Dostępny do miseczki H już od 60 cm pod biustem.
  • Sculptresse – wielobarwna bielizna dla kobiet o pełniejszych kształtach zaprojektowana, by promować naturalność i dobre samopoczucie we własnym ciele. Dostępna od miseczki D do J w obwodach 80-105 cm.
  • Panache Swim – Perfekcyjnie skrojona kolekcja strojów kąpielowych, których krój oparty został na niezawodnej konstrukcji biustonoszy Panache. Dostępna w rozmiarach 60-90 D-K.
  • Cleo Swim by Panache – Kolekcja barwnych, wykorzystujących najnowsze trendy strojów kąpielowych, opartych na niezawodnej konstrukcji biustonoszy Cleo by Panache. Dostępna w rozmiarach 60-85 D-J.

Zapraszamy do współpracy wszystkie sklepy chcące poszerzyć swoją ofertę o bieliznę dostępną w rozmiarach do miseczki K. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz aby twoje klientki zadawały sobie pytanie „który z biustonoszy podoba mi się”, zamiast „który jest dostępny w moim rozmiarze”. Dzięki ofercie marek Panache będą bowiem posiadały bogaty wybór rozmiarów, kolorów i wzorów bez konieczności podejmowania jakichkolwiek kompromisów.

Od kwietnia 2011 roku firma So Chic jest także wyłącznym dystrybutorem niezwykłej bielizny modelująco-wyszczuplającej zaprojektowanej przez guru stylizacji – Trinny Woodall i Suzanah Constantine. Trinny & Suzannah to rewolucyjna bielizna, która „wyrzeźbi” twoją sylwetkę: uniesie pośladki, wysmukli okolice brzuszne i wyszczupli uda. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i pozwól swoim klientkom delektować się nowym kształtem i zrzucić jeden rozmiar z bielizną słynnych brytyjskich stylistek!

rzetelna_firmaFirma So Chic ma zaszczyt bycia uczestnikiem programu RZETELNA Firma prowadzonym pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę wyłącznie z Rzetelnymi Firmami.

 

Zapoznaj się z naszymi
aktualnościami

Śledź nas