SUBSKRYBUJ NEWSLETTER! BĄDŹ PIERWSZA I OTRZYMUJ INFORMACJE O NASZYCH NOWYCH KOLEKCJACH, PORADACH EKSPERTÓW, WSKAZÓWKACH ORAZ O EKSKLUZYWNYCH KONKURSACH

Szkolenie

Producenci, z którymi współpracuje So Chic stawiają na fachowość oraz profesjonalizm. Nam jako dystrybutorowi zależy, aby kobieta kupująca bieliznę oraz akcesoria bieliźniarskie oferowanych przez nas marek była pewna, że pieniądze wydane na zakup są inwestycją w doskonałe dopasowanie, właściwy kształt biustu, wygodę i lepsze samopoczucie. Dlatego naszym Klientom oferujemy organizowane cyklicznie (po zebraniu grupy 10-15 osobowej) darmowe, profesjonalne szkolenia Learn the Fit oraz stałe wsparcie i doradztwo w tym zakresie. Program szkolenia opracowany przez Panache Lingerie oparty jest na kluczowych wartościach firmy tj. dopasowanie, podtrzymanie i komfort.

Celem Learn the Fit jest wspieranie i edukowanie personelu sklepów współpracujących z markami Panache w zakresie kompleksowej obsługi klienta oraz zoptymalizowanie wyników sprzedażowych sklepów. W ramach szkolenia omawiane są m.in. specjalistyczne cechy biustonoszy Panache i etapy ich tworzenia, zasady dopasowania (teoria + praktyka), etyka w przymierzalni. Prezentowane są także najbardziej popularne modele i omówione typy biustów, by wiedzieć który model sprawdzi się na biuście klientki, która właśnie do nas trafiła.  Po zakończeniu szkolenia przesyłany jest prestiżowy certyfikat, potwierdzający Państwa umiejętności bra fittingowe.

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o kontakt: info@sochic.pl

Zapoznaj się z naszymi
aktualnościami

Śledź nas